sobota, 8 marca 2014

WYNIKI KONKURSU 1#+INFORMACJA

Witam kochani,
jest coś na co bardzo czekaliście. Czyli na wyniki konkursu!
 Taaak. Można zauważyć, że konkurs nie był zbyt dobrze zorganizowany :P. Ale jest to pierwszy konkurs który organizuję więc sorry. Tak więc ktoś proponował by za zajęcie 3 i 2 miejsca też były nagrody. Dziękuję Olu. Tak więc za zajęcie 3 miejsca na blogu pojawią się najlepsze zdjęcia z pracy. Za 2 miejsce będą to najlepsze cytaty. A za oczywiście 1 miejsce cała praca idzie na bloga. Dodatkowo zrobiłam dla trzech miejsc dyplom. Nie są one perfekcyjne bo są robione w paintcie :P. Nie wiem poco dyplom, ale możecie wydrukować i pochwalić się przed rodzicami czy znajomymi. Dostałam osiem prac. Jednak do kolejnej kategorii, czyli "chwili prawdy" wybrałam pięciu uczestników, są to:

Olka
Diana Stella Bonasera
Mija
Krzysiu
Madzia

Za chwilę...teraz... no za krótką chwilę dowiemy się kto otrzymał 3 miejsce.

Za opowieść pełną zwrotów akcji, trzymania w napięciu, pościgów i wybuchów (no dobrze ostatniego nie było :P) trzecie miejsce otrzymuję:

DIANA STELLA BONASERA!

Wielkie dzięki za wysłanie pracy była wspaniała, brakowała mi tylko końca. Gdyby był koniec, rozszerzenie czy coś coś, bo moim zdaniem to był tylko początek wielkiej przygody, praca mogła zająć nawet pierwsze miejsce. Ale i tak była świetna. Gratulację.

Teraz idziemy do drugiego miejsca.

Za wspaniałą, baśniową opowieść o miłości, dwóch światach, miłości i nauki, o tym, że każdy może zakochać się w każdym. Za śmiech, łzy i uśmiech drugie miejsce otrzymuję:

Madzia!

Naprawdę piękna historia. Mogę tylko dodać, że historia opowiada o Rose, pięknej aktorce która nie jest zbyt mądra i wpada często w tarapaty. Jest dodatkowo malarką, rzeźbiarką, kocha jeździć konno oraz tańczyć. Jednak podczas jazdy konnej dochodzi do wypadku. Okazuję się, że nie może tańczyć. Rozpaczano porzuca prace i wpada w alkoholizm. Jednak po spotkaniu z mądrym, przystojnym Mattem jej świat znów nabiera barw... Tak więc przemyślana i wspaniała. Trochę błędów w historii ale się zdarza ;). Gratulację

A teraz, pierwsze miejsce pierwszego konkursu na blogu Simowe Opowieści otrzymuję...

A może wszystko powie ten dyplom...
Tak jest! Gratulację Miju! Wspaniała historia, zdjęcia i wgl!

Tak więc dyplomy wysyłam także na adresy emaila. Tylko później bo oczywiście mam mały problem z wp, ale dojdą tak czy owak.

Kilka zdjęć z pracy Diany możecie (jeśli wp i się naprawi w tym czasie) zobaczyć w następną sobotę o godzinie 12:00. Najlepsze treści zobaczycie w następną niedzielę o godzinie 12:00 (oczywiście nie pamiętam wszystkich najlepszych i nie chce pomieszać coś i muszę poczekać aż wp aż się naprawi). A opowieść Miji zobaczycie już za dwa tygodnie, oczywiście nie w całości tylko tak w odcinkach. Ale co tydzień w soboty o godzinie 12:00. Gratuluję jeszcze raz wygranym.

Teraz jak mówi tytuł posta czas na informację. Chodzi o zawieszeniu bloga. Wiem, że teraz tak jest, że wielu blogerów zawiesza blogi, nie piszę często tylko raz na miesiąc. Jest marzec, niedługo idę do gimnazjum i staram się by iść jak najlepszej szkoły i klasy. Przez pisanie trochę oceny mi się zmniejszyły i muszę nadrobić. Dodatkowo często teraz mamy pracę w grupach, że ktoś przychodzi do kogoś i nie mam czasu po prostu pisać. Jeszcze remont łazienki, stypa jest bo siostra babci zmarła i przychodzą często jacyś starzy przyjaciele rodziców i jest głośno. Mogłam bym wypisywać jeszcze o czymś tam, ale sami widzicie nie ma czasu. Szczególnie jak ktoś piszę blogi, ma kanał na YouTube czy coś to wie o co mi chodzi. Zawieszam tylko do kwietnia, ale będę odpowiadać na wasze pytania i komentarzach, wysyłać te teksty, zdjęcia, prace więc można powiedzieć, że jestem na małym urlopie ;).

Tak więc trzymajcie się. Czytajcie, komentujcie, obserwujcie. I do zobaczenia w wkrótce.
Margaret von Cats =^.^=

Pogrywaj z Wynikami

2 komentarze:

 1. Łał, trzecie miejsce! :D Super, bardzo się cieszę. :3 Gratuluję także pozostałym zwycięzcom, nie mogę się doczekać, kiedy pokażesz pracę Miji i fragmenty Madzi. ;D
  Od siebie dodam, że urwane zakończenie było celowe! ;3 To tak specjalnie, żeby każdy mógł dopowiedzieć swoje. W ostatnim zdaniu znajduje się nawiązanie do tytułu (lubię powracać do momentu, od którego wszystko się zaczyna). Poza tym zamierzam kontynuować historię Jenny na moim blogu (będziesz czytać..? :D), odcinek, który Ci wysłałam będzie prologiem i wstawię go jakiś czas po tym, jak pokażesz moje zdjęcia za tydzień u siebie (żeby nie spojlerować + będę mieć huczną premierę XDD).
  Na koniec chciałabym jeszcze podziękować Ci za te emocje związane z konkursem i za to, że dzięki tej zabawie wymyśliłam - jakby nie patrzeć - ważną dla mnie historię, a z główną bohaterką zostanę na dłużej. <33
  To zaczynamy imprezę! :D *wyjmuje colę*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak będę czytać :) Dzięki za wysłanie pracy :) i jeszcze raz gratulację :D

   Usuń