środa, 15 stycznia 2014

Konkurs, niespodzianka i Dotyk

Hej wszystkim,
może to nietypowy post dla tego bloga, ale zawszy jakiś. Na początku konkurs. Nie, nie nowy tylko przypomnienie :). Co do niespodzianki... To właśnie ją zaczynam szykować. Jednak co i jak to nie powiem :).
To może zacznę pisać co chciałam.
Pewnie oglądaliście kiedyś serial zrobiony w simsach, lub słyszeliście o takim. I ja chciałam pomówić o właśnie takim serialu, mianowicie o Dotyku.
Dotyk, twórcą tego wspaniałego serialu jest TheLalola33 i szokoladOwa. TheLalola33 prowadzi także serial Invisible, ale o nim może kiedy indziej.
Dotyk ukazał się 15 czerwca 2011, składa się z 3 sezonów, nie zapowiada się na kolejny.
Historia przestawia życie niejakiej Rose, upartej, odważnej, zagubionej dziewczynie. Rose idzie do klubu nocnego, upija się i traci przytomność. Odnajduję ją niejaki Christian... A co się stanie gdy Rose odkryję co się stało z jej "zmarłym" bratem Willem?

Pierwsze dwa odcinki:

Drugi sezon ukazał się 9 października 2011 roku, pokazuję dalszą przygodę Rose, tym razem musi pokonać słabości i... walczyć z miłością swojego życia.
Zwiastun:

Dnia 29 marca 2012 roku ukazał się trzeci sezon, który jest przede wszystkim dojrzały, pokazujący prawdziwą historię, która może przytrafić się każdemu... Rose spodziewa się dziecka, wszystko zaczyna się układać...jednak czasami los pisze inne scenariusze. Czy wystarczy siła, odwaga, przyjaciele, miłość, by pokonać straszna chorobę?
Dnia 24 grudnia 2012 roku pojawił się dodatkowy przedstawiające jedne święta z życia Rose, jeszcze przed rozpoczęciu trzeciego sezonu.

I to wszystko z mojej strony, a wy, oglądacie jakieś seriale zrobione w simsach?
Margaret von Cats =^.^=
Pogrywaj z serialami

1 komentarz:

  1. Muszę obejrzeć ten serial w wolnym czasie, przyznam, że pierwszy raz się natknęłam na wzmiankę o nim. :D
    Ja oglądam filmy SimTvOfficial na YT, bardzo polecam, w szczególności "Ellen's Nightmare" :3

    OdpowiedzUsuń